مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه – زمستانه گنبدکاووس بعد از دو هفته تعطیلی به علت موج ششم کرونا ازامروز پنجشنبه ۲۸بهمن ماه آغاز و تا فردا ۲۹ بهمن ادامه دارد. این رقابت ها با ۱۲۵ راس اسب ثبت نام شده توسط مالکان آنها، در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می‌شود.

رییس هیات سوارکاری گنبدکاووس گفت : هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه – زمستانه این شهرستان که با تصمیم ستاد مقابله با کرونا استان گلستان تعطیل شده بود، حضور تماشاگر و با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی از پنجشنبه دوباره آغاز خواهد شد.

وی افزود : روز نخست هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس پنجشنبه با حضور۶۰ راس اسب در شش دور شامل یک دور هزار متری، سه دور هزار و ۲۰۰ متری و ۲ دور هزار و ۶۰۰ متری برگزار می‌شود.

وروز دوم و پایانی این مسابقات نیز روز جمعه ۲۹ بهمن با شرکت ۶۵ راس اسب در شش دور شامل دو دور هزار متری، یک دور هزار و ۲۰۰ متری، دو دور هزار و ۵۵۰ متری و یک هزار و ۶۰۰ متری برگزار می‌شود.

بهروز نیازی اضافه کرد: برای اسب‌های برنده اول تا سوم روز نخست هفته پانزدهم در مجموع مبلغ ۲ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال جایزه نقدی پیش بینی کرده است.و همچنین کمیته برگزاری این مسابقات برای اسب‌های برنده اول تا سوم روز دوم هفته پانزدهم نیز در مجموع سه میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال جایزه نقدی پیش بینی کرده است.

نیازی تاکید کرد: نیروی انتظامی اجازه ورود هیچ تماشاگری را به مجموعه سوارکاری نخواهد داد و علاقه مندان می‌توانند از طریق فضای مجازی و پخش مستقیم این مسابقات را تماشا نمایند.

By رضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.